Datum
priprave: 5.4.2002
Vsebina
18.
DRŽAVNO TEKMOVANJE V PROGRAMIRANJU ZA OSNOVNOŠOLCE
LOGO 3. RAZRED
LOGO 4. RAZRED
LOGO 5. RAZRED
LOGO 6. RAZRED
LOGO 7. RAZRED
LOGO 8. RAZRED
PASCAL 6. RAZRED
PASCAL 7. RAZRED
PASCAL 8. RAZRED
Visual Basic (programi)
Programi v ostalih programskih jezikih
Raziskovalne naloge
REZULTATI
27. DRŽAVNEGA TEKMOVANJA SREDNJEŠOLCEV IZ RAČUNALNIŠTVA
1. skupina
2. skupina
3. skupina
Tekmovanje v Unix - Linux
Rezultati
18. državnega tekmovanja osnovnošolcev iz programiranja
LOGO 3. RAZRED | | | | | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Nal1 | Nal2 | Nal3 | Nal4 | Skupaj | Mesto |
Gašper Pintar | OŠ Škofja Loka-mesto | 23 | 23 | 17 | 17 | 80 | 1 |
Žiga Ravnihar | OŠ Cvetka Golarja | 21 | 23 | 11 | 17 | 72 | 2 |
Maja Trampuš | OŠ Majde Vrhovnik | 18 | 21 | 10 | 17 | 66 | 3 |
Žiga Gosar | OŠ Oskarja Kovačiča | 20 | 25 | 0 | 19 | 64 | 4 |
Jasna Urbančič | OŠ Prule | 10 | 19 | 0 | 15 | 44 | 5 |
Dejan Leskovar | OŠ Poljčane | 23 | 4 | 8 | 1 | 36 | 6 |
Simon Jereb | OŠ Žiri | 0 | 22 | 2 | 10 | 34 | 7 |
Boštjan Lukman | OŠ Breg Ptuj | 20 | 6 | 0 | 5 | 31 | 8 |
Rok Peternel | OŠ Gornja Radgona | 0 | 22 | 0 | 8 | 30 | 9 |
Andrej Čuk | OŠ Miška Kranjca | 5 | 21 | 0 | 0 | 26 | 10 |
Marko Rožman | OŠ Gornja Radgona | 1 | 0 | 10 | 0 | 11 | 11 |
Klemen Janc | OŠ Božidarja Jakca | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 12 |
Nina Nograšek | OŠ Riharda Jakopiča | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 |
| | | | | | | |
LOGO 4. RAZRED | | | | | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Nal1 | Nal2 | Nal3 | Nal4 | Skupaj | Mesto |
Jernej Jakob | III. Osnovna šola Murska Sobota | 23 | 25 | 22 | 20 | 90 | 1 |
Peter Kristel | OŠ Cvetka Golarja | 19 | 18 | 25 | 20 | 82 | 2 |
Gašper Šolinc | OŠ Danile Kumar | 23 | 5 | 25 | 20 | 73 | 3 |
Jan Kos | OŠ Riharda Jakopiča | 24 | 5 | 18 | 18 | 65 | 4 |
Jure Podgoršek | OŠ Breg Ptuj | 20 | 5 | 20 | 20 | 65 | 4 |
Janez Kolar | III. Osnovna šola Murska Sobota | 2 | 18 | 22 | 20 | 62 | 6 |
Eva Lužnik Žnidaršič | OŠ Jože Moškič | 25 | 0 | 10 | 25 | 60 | 7 |
Luka Lah | OŠ Miklavž pri Ormožu | 10 | 15 | 20 | 15 | 60 | 7 |
Gašper Žakelj | OŠ Žiri | 13 | 5 | 15 | 15 | 48 | 9 |
Katarina Nemec | OŠ II Murska Sobota | 0 | 0 | 23 | 25 | 48 | 9 |
Sašo Žerjav-Lesjak | SINEL | 15 | 0 | 15 | 15 | 45 | 11 |
Urban Primožič | OŠ Cvetka Golarja | 3 | 0 | 21 | 0 | 24 | 12 |
Miha Šinigoj | OŠ Bičevje | 5 | 5 | 5 | 5 | 20 | 13 |
Benjamin Osojnik | SINEL | 0 | 5 | 15 | 0 | 20 | 13 |
|
LOGO 5. RAZRED | | | | | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Nal1 | Nal2 | Nal3 | Nal4 | Skupaj | Mesto |
Peter Koželj | OŠ Majde Vrhovnik | 25 | 25 | 25 | 22 | 97 | 1 |
Tomaž Žniderič | OŠ Miška Kranjca | 0 | 19 | 21 | 25 | 65 | 2 |
Uroš Žižek | I. Osnovna šola Murska Sobota | 18 | 14 | 0 | 20 | 52 | 3 |
Luka Mernik | OŠ Prežihovega Voranca Maribor | 17 | 0 | 15 | 18 | 50 | 4 |
Boštjan Hajdinjak | OŠ Gornja Radgona | 11 | 3 | 14 | 19 | 47 | 5 |
Dejan Ritonja | OŠ Miklavž pri Ormožu | 10 | 3 | 12 | 18 | 43 | 6 |
Anja Sagadin | OŠ Ketteja in Murna | 5 | 14 | 11 | 10 | 40 | 7 |
Matevž Gazvoda | OŠ Jože Moškič | 11 | 14 | 0 | 13 | 38 | 8 |
Nino Gašpar | OŠ Gornji Petrovci | 18 | 13 | 0 | 0 | 31 | 9 |
Grega Nerat | III. Osnovna šola Murska Sobota | 6 | 5 | 11 | 9 | 31 | 9 |
Grega Kurent | OŠ Jože Moškič | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 11 |
|
LOGO 6. RAZRED | | | | | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Nal1 | Nal2 | Nal3 | Nal4 | Skupaj | Mesto |
Miha Bokan | III. Osnovna šola Murska Sobota | 5 | 12 | 35 | | 52 | 1 |
Nastja Kavčič | OŠ Žiri | 0 | 15 | 35 | | 50 | 2 |
| | | | | | | |
LOGO 7. RAZRED | | | | | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Nal1 | Nal2 | Nal3 | Nal4 | Skupaj | Mesto |
Miha Čančula | OŠ Božidarja Jakca | 30 | 40 | 30 | | 100 | 1 |
Matej Žniderič | OŠ Miška Kranjca | 10 | 40 | 30 | | 80 | 2 |
Filip Dobranić | DOŠ I Lendava | 10 | 20 | 29 | | 59 | 3 |
Damjan Vučko | OŠ Franceta Prešerna Črenšovci | 0 | 20 | 25 | | 45 | 4 |
Simon Cedula | OŠ Miklavž pri Ormožu | 10 | 5 | 30 | | 45 | 4 |
| | | | | | | |
LOGO 8. RAZRED | | | | | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Nal1 | Nal2 | Nal3 | Nal4 | Skupaj | Mesto |
Denis Čahuk | DOŠ Prosenjakovci | 30 | 10 | 40 | | 80 | 1 |
Timotej Lazar | III. Osnovna šola Murska Sobota | 5 | 20 | 40 | | 65 | 2 |
Robert Presker | Osnovna šola Poljčane | 0 | 10 | 0 | | 10 | 3 |
|
PASCAL 6. RAZRED | | | | | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Nal1 | Nal2 | Nal3 | Nal4 | Skupaj | Mesto |
Gregor Černe | OŠ Ledina | 24 | 25 | 18 | 25 | 92 | 1 |
Gašper Rugelj | OŠ Oskarja Kovačiča | 20 | 23 | 15 | 23 | 81 | 2 |
Matej Haas | OŠ Vodmat | 5 | 25 | 22 | 24 | 76 | 3 |
Tomaž Lutman | OŠ Ketteja in Murna | 15 | 5 | 15 | 24 | 59 | 4 |
Miha Zemljič | OŠ Prežihov Voranc | 1 | 1 | 5 | 3 | 10 | 5 |
Klemen Stegu | OŠ ŠKOFJA LOKA - MESTO | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 |
Janez Brenčič | Zavod za računalniško izobraževanje Ljubljana | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 |
| | | | | | | |
PASCAL 7. RAZRED | | | | | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Nal1 | Nal2 | Nal3 | Nal4 | Skupaj | Mesto |
Jan Berčič | OŠ Bičevje | 25 | 15 | 20 | 25 | 85 | 1 |
Andrej Bukošek | OŠ Prule | 20 | 16 | 15 | 17 | 68 | 2 |
Domen Blenkuš | OŠ Danile Kumar | 15 | 18 | 10 | 6 | 49 | 3 |
Pavel Šipoš | OŠ Beltinci | 10 | 7 | 5 | 18 | 40 | 4 |
Grega Čučnik | OŠ Bičevje | 15 | 5 | 5 | 8 | 33 | 5 |
Pavel Stare | OŠ Tržič | 10 | 2 | 5 | 3 | 20 | 6 |
Jaka Hudoklin | OŠ Jože Moškič | 15 | 0 | 0 | 3 | 18 | 7 |
David Čuček | OŠ Mladika | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 8 |
| | | | | | | |
PASCAL 8. RAZRED | | | | | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Nal1 | Nal2 | Nal3 | Nal4 | Skupaj | Mesto |
Tomaž Hočevar | OŠ Prule | 20 | 23 | 25 | 25 | 93 | 1 |
Miha Purg | OŠ Mladika | 13 | 17 | 4 | 25 | 59 | 2 |
Aljaž Osojnik | SINEL | 20 | 15 | 4 | 15 | 54 | 3 |
Dejan Smole | OŠ Šentvid | 15 | 17 | 10 | 10 | 52 | 4 |
Vid Prijatelj | OŠ Prule | 8 | 20 | 0 | 20 | 48 | 5 |
Grega Hočevar | Zavod za računalniško izobraževanje Ljubljana | 3 | 20 | 5 | 0 | 28 | 6 |
Elio Golja | OŠ Spodnja Šiška | 0 | 0 | 15 | 12 | 27 | 7 |
Primož Kovačič | OŠ SV. JURIJ OB ŠČAVNICI | 10 | 1 | 10 | 0 | 21 | 8 |
Rok Kreslin | OŠ Beltinci | 0 | 10 | 10 | 0 | 20 | 9 |
Niki Kante | OŠ Solkan | 5 | 6 | 0 | 5 | 16 | 10 |
Aljaž Zdešar | Zavod za računalniško izobraževanje Ljubljana | 10 | 0 | 5 | 0 | 15 | 11 |
Žan Hovnik | Druga osnovna šola Slovenj Gradec | 7 | 5 | 1 | 0 | 13 | 12 |
Jernej Koren | Druga osnovna šola Slovenj Gradec | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | 13 |
Visual Basic | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Naloga | Mesto |
Matic Šerc | OŠ Gornja Radgona | Organizer | 1 |
| | | |
Ostali programski jeziki | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Naloga | Mesto |
Matic Vrščaj | OŠ Domžale | Film | 1 |
David Čuček | OŠ Mladika, Ptuj | Nadzornik omrežja | 2 |
Andrej Bukošek | ZRI Ljubljana | Ataristemu | 3 |
Nik Flegar | OŠ Domžale | NikkiNsoft Projektor | 4 |
| | | |
Raziskovalne naloge | | | Na začetek |
Učenec | Šola | Naloga | Mesto |
Miha Grešak Tilen Janežič | OŠ Gustava Šiliha, Velenje | Uporaba in izdelava animacij za spletne strani | 1 |
Rezultati
25. državnega tekmovanja srednješolcev iz programiranja
1. skupina
Rezultati bodo objavljeni kasneje
2. skupina
Rezultati bodo objavljeni kasneje
3. skupina
Rezultati bodo objavljeni kasneje
Tekmovanje v unix -linux
Tekmovalec | 1. naloga | 2. naloga | 3. naloga |
4. naloga | Skupaj | Mesto |
Mitar Milutinovič | 9 | 8 | 10 | 10 | 37 | 1 |
Andrej Veber | 9 | 4 | 9 | 9 | 31 | 2 |
Gregor Weiss | 8 | 2 | 9 | 9 | 28 | 3 |
Primož Koželj | 7 | 6 | 2 | 5 | 20 | 4 |
Darko Pevec | 3 | - | 3 | - | 6 | 5 |